Kids Market? Czy na pewno dla dzieci?

W sobotę 20.02 braliśmy udział w pierwszym dla nas wydarzeniu targowym -Kids Market w Warszawie, w budynku Babka do Wynajęcia.


Pełni entuzjazmu i zapału rzuciliśmy się w wir przygotowań, ciesząc się z tego, że niebawem Leorganic będzie miało swoje pierwsze "wystąpienie".

Tak też w sobotę rano wyruszyliśmy energicznie i skocznie w stronę targów. Nie nastawialiśmy się na ogromny event z rozmachem, wiadome było, że będzie to dość małe wydarzenie. Jednak cieszyło nas to, że możemy zadebiutować w targach poświęconych dziecku- tak jak ich nazwa oraz opis dość jednoznacznie wskazywały. 

Otóż nie. Nie były to targi z typowym przeznaczone dla dzieci i rodzin. Stoisk przeznaczonych dla dzieci było zaledwie kilka, na palcach jednej ręki. I choć część kulinarno-spożywcza cieszyła się dużym zainteresowaniem, całe to wydarzenie dość nas rozczarowało. Brakowało atrakcji dla dzieci i stoisk z ofertą dla dzieci. Nie było to miejsce, które tętniło życiem i pozytywnie nastrajało, zaskakiwało. Zwyczajnie nie było atmosfery.

Także- nie żałujemy. U nas zawsze jest pozytywnie:-) Nasze produkty z bawełny organicznej i kosmetyki organiczne oczarowały nie jednego gościa.

Ale uczymy się na doświadczeniach.

"Better luck next time"- mottem dzisiejszego wpisu:-)

Pomimo tego ogromne dzięki za wkład pracy dla Marty, Grzesia i Gosi (Gosi w szczególności za zdjęcia, które właśnie oglądacie).

Dzięki też każdemu, kto się na chwilę zatrzymał by z nami pogawędzić.

 Do zobaczenia 5-6.03. na targach Beauty Forum!


Elkie Pupek