Pokarm dla skóry


Natchnęło mnie dziś i postanowiłam z okazji dnia kobiet zrobić kolejny wpis.

Tym razem chciałam parę słów napisać na temat naszej marki naturalnych kosmetyków Bia Beauty.

Dlaczego o nich? A dlatego, że właścicielka marki jest kobietą inspirującą! Co widać zresztą gołym okiem na powyższym zdjęciu...

W trakcie studiów zielarskich, Tracey, w ramach zaliczenia przedmiotu, dostała za zadanie wyprodukowania, wypromowania i sprzedania naturalnego kosmetyku.

Stworzyła w 100% naturalny balsam nawilżający i sprzedawała podczas lokalnych i okolicznych targów. Produkt cieszył się tak wielkim zainteresowaniem, że na długo po zakończeniu projektu nadal go produkowała i sprzedawała.

W tym samym czasie narodził się jej syn a wraz z nim pomysł na założenie Bia Beauty. W trakcie ciąży zaczęła się przyglądać temu, co serwuje swojemu ciału zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Postanowiła dla całej rodziny tworzyć naturalne kosmetyki- od szamponów po balsamy do pielęgnacji skóry dziecka.

Natchnienia szukała w łączeniu naturalnych produktów, którymi otaczamy się na co dzień.

Oparła się na składnikach pokarmowych takich jak: oleje z orzechów i nasion, owoce, zioła, masło kakaowe czy masło z awokado i połączyła z roślinami i kwiatami. Istne pokarmy dla skóry! Stąd też nazwa „Bia”, która w Irlandii, skąd pochodzi marka, oznacza „pokarm”.

Od tej pory minęło już trochę czasu. Bia Beauty wyprowadziła się z kuchni Tracey i pięknie się rozwija:-)

W Leorganic stawiamy na tę markę. Dlaczego? Za dbałość o naturalność i prostotę przy nietuzinkowości i pięknym wykończeniu.

Zaczęliśmy od zaopatrzenia się w piękne zestawy prezentowe a na dniach już będą u nas kosmetyki w pojedynczych wersjach zarówno dla kobiet jak i maluszków.

A ja osobiście postanowiłam przetestować całą linię na sobie. Jestem w trakcie zachwycania się nad kolejnymi produktami. Co więcej- usłyszałam dziś, że mam promienną twarz (co zapewniam was nie wynika z nadmiaru snu ani odpoczynku przy 1,5 rocznym chłopcu i prowadzeniu własnego biznesu ani tez z powodu Dnia Kobiet, gdyż to nie mąż te słowa wypowiadał).

Więc kosmetyki naturalne potrafią zdziałać cuda:-)Elkie Pupek