LeOrganic

Twój pierwszy krok do lepszego życia!

Kupowanie plecaka szkolnego

Choć Twoje dziecko może protestować, w końcu wakacje dobiegną końca i nadejdzie czas, aby wróciły do ​​szkoły.

Najważniejszą pozycją na liście jest plecak szkolny oraz breloki, czy przypinki do plecaka . Wybór jednego to trudne zadanie: musisz znaleźć idealną równowagę między stylem a funkcjonalnością. Nie ma sensu mieć najnowszej modnej torby, jeśli ma się rozpaść, gdy tylko przeładują ją podręcznikami.

Jaki tornister jest najlepszy?

Kupując plecaki szkolne, jest kilka rzeczy, które warto wziąć pod uwagę…

  • Rozmiar tornistra
  • Waga tornistra
  • Styl tornistra

Rozmiar torby szkolnej

Torby szkolne mają tendencję do zapychania się. Gdy tylko Twoje dzieci pójdą do szkoły średniej, mogą mieć ze sobą do 8 podręczników na raz. Upewnij się, że masz torbę, która pomieści je wszystkie, wraz z piórnikiem, kalkulatorem, lunchem, bidonem i innymi niezbędnymi przedmiotami, których mogą potrzebować w ciągu dnia.

Następnie sprawdź , czy torba jest odpowiednia dla Twojego dziecka. Jeśli nadal uczęszczają do szkoły podstawowej, plecak dorosłego będzie o wiele za duży – i nadal może być dla uczniów szkół średnich. Pamiętaj, paski można regulować.

Zwróć uwagę na etykietę na torbie, która wyświetla rozmiar zawartości w litrach . Daje to dobry wskaźnik, ile faktycznie możesz w nim zmieścić, ponieważ plecaki i tornistry często różnią się pojemnością. plecak o pojemności 20-24 litrów zawsze powinien załatwić sprawę . Jednak dzieci w pierwszych trzech klasach szkoły będą potrzebować niewiele więcej niż torba na książki.

Torby nigdy nie powinny być cięższe niż Twoje dziecko może je unieść . Sprawdź, ile powinien ważyć plecak szkolny! Uczniom z dużą ilością książek do noszenia polecamy plecaki z szerokimi paskami. W ten sposób będą w stanie rozłożyć ciężar na całe ciało, zamiast nadmiernie obciążać plecy.

Jeśli są zdeterminowani, aby kupić torbę na ramię lub torbę, podobnie upewnij się, że pasek jest jak najszerszy, aby zapewnić dodatkowe wsparcie. Jeśli jest wystarczająco długi lub jest to regulowany pasek, będą mogli nosić go na ciele i uniknąć obciążania jednego ramienia.

Zapoznaj się z poradnikiem, jak wybrać i kupić plecak szkolny dla swojego dziecka!

Styl tornistra

To, że torba jest praktyczna, nie oznacza, że ​​musi być nudna. Upewnij się, że wybierasz najlepszy styl dla swojego dziecka, pamiętając o jego mundurku i osobowości, ale także o takim, który również uspokoi twój umysł.

Dwa najlepsze wybory na tornister to: tornistry lub plecaki. Obie są klasycznie stylowymi opcjami, które działają również praktycznie. Jeśli chcesz postawić na modę funkcjonalną, wybierz plecak w jasnym kolorze, aby uzyskać to, co najlepsze z obu światów.